Maddi Hasarlı Trafik Kazası Tespit Tutanağını e-Devlet Kapısı’nda

Maddi Hasarlı Trafik Kazası Tespit Tutanağını e-Devlet Kapısı’nda
13 Eyl 2022
Paylaş:

Jandarma ekipleri tarafından tanzim edilen elektronik imzalı maddi hasarlı trafik kazası tespit tutanağını e-Devlet Kapısı üzerinden görüntüleyebilirsiniz.
Hizmet üzerinden, sürücüsü olduğunuz veya üzerinize kayıtlı araç ile 12 Eylül 2022 tarihinden itibaren gerçekleşen maddi hasarlı trafik kazaları ile kaza tespit tutanaklarına erişebilirsiniz. Tüzel kişiler “Jandarma Bölgesi İçin Maddi Hasarlı Trafik Kazası Tespit Tutanağı Sorgulama (Tüzel Kişi)” hizmeti ile yetkili olunan ticari işletme veya şirketler adına kayıtlı araçların karıştığı maddi hasarlı trafik kazalarına ait elektronik imza onaylı kaza tespit tutanaklarını görüntüleyebilirler. Ayrıca, e-Devlet Kapısı üzerinden karekod ve barkodlu bir şekilde alınan Maddi Hasarlı Trafik Kazası Tespit Tutanakları, barkod ve karekod bilgileri üzerinden yine e-Devlet Kapısı üzerinden doğrulanabilmektedir.

Jandarma Bölgesi İçin Maddi Hasarlı Trafik Kazası Tespit Tutanağı Sorgulama (Gerçek Kişi) hizmetine erişmek için lütfen tıklayınız.
Jandarma Bölgesi İçin Maddi Hasarlı Trafik Kazası Tespit Tutanağı Sorgulama (Tüzel Kişi) hizmetine erişmek için lütfen tıklayınız.
Belge Doğrulama hizmetine erişmek için lütfen tıklayınız.
 


Önceki Sonraki